درحال بارگزاری

چند نکته برای خرید درب ضد سرقت

درب ورودی اولین و آخرین چیزی ست که میهمانان میبینند از این رو زیبایی درب دارای اهمیت زیادی است. دکوراسیون این فضا، یکی از مهمترین نکاتی است که برای محیط های خانگی و اداری باید توجه کرد...

چند نکته برای خرید درب ضد سرقت

"چند نکته برای اینکه یک خرید خوب و موفق داشته باشیم"

1. جنس چهارچوب، قفل و ضخامت درب

بهتر است جنس چهارچوب از بهترین الیاژ موجود دربازار باشد که کیفیت بالاتری داشته باشیم. در بهترین حالت ضخامت درب باید بیشتر از ۱/۵ میلیمتر باشد.

با جرات میتوان گفت مهمترین و اصلی ترین رکن در درب های ضد سرقت قفل آنها میباشد.

بهترین و مرغوب‌ترین درب‌های ضد سرقت آن نمونه‌هایی هستند که سارقان از تخریب و باز کردن قفل‌های نصب شده بر روی آنها ناتوان بمانند. پس در نظر داشته باشید که هر دربی حتی اگر از فولاد نفوذناپذیر هم ساخته شده باشد وقتی که قفل ضد سرقت مناسب نداشته باشد تفاوتی با یک درب چوبی معمولی ندارد.

چند نکته برای خرید درب ضد سرقت

2. نوع و تعداد لولا های بکار رفته

باز و بسته شدن راحت درب به کیفیت لولا بستگی دارد و بهترین لولا در بازار بلبرینگ دار است جنس لولا به ذوق وسلیقه فرد مربوط است جنس های موجود بازار در حال حاضر ام دی اف ملامینه و پی وی سی میباشد.

ام دی اف ظاهر زیبا و شیکی دارد ولی بهتر است در محیط های مرطوب استفاده نشود استفاده از ام دی اف در محیط های شلوغ و با رفت و آمد زیاد هم توصیه نمیشود. اگر قرار است دربی که انتخاب می‌کنید درمعرض نور خورشید قرار بگیرد میتوانید از روکش ام دی اف رنگ شده استفاده کنید که از تغییر رنگ آن یکه نخورید.
پی وی سی و ملامینه مقاومتر از ام دی اف هستند به هر حال زیبایی و براقیت ام دی اف را ندارند اما ضدخش هستند و در برابر نور آفتاب مقاومت خوبی دارند.

چند نکته برای خرید درب ضد سرقت

3. زیبایی

یکی از مهم ترین نکات خرید هر محصولی زیبایی آن محصول است

درب ورودی اولین و آخرین چیزی ست که میهمانان میبینند از این رو زیبایی درب دارای اهمیت زیادی است. دکوراسیون این فضا، یکی از مهمترین نکاتی است که برای محیط های خانگی و اداری باید توجه کرد.

زیبایی و ظاهر درب منزل شما باید با چه دکوراسیونی ست باشد؟

ایا نیاز به تم رنگی خاصی دارید که به روی درب ضد سرقت منزل خود به روی آن کار کنید؟

این ها سوالاتی هستند که باید قبل از خرید از خودتون بپرسید و تصمیم بگیرید، به هر حال زیبایی نسبت به ذوق و سلیقه هر فرد متفاوت هست.

چند نکته برای خرید درب ضد سرقت

کلام آخر

به یاد داشته باشید برای خرید هر محصولی باید آن را با استاندارهای جهانی بسنجیم این قانون در خرید درب های ضد سرقت هم صدق میکنه.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران