درحال بارگزاری

راهنمای خرید درب ضد سرقت

شرکت تولیدی در آدلی در این مقاله راهنمای خرید درب ضد سرقت را به صورت کامل توضیح داده است که راهنمایی جامع و کامل برای شما می باشد. احتمالا اگر در رابطه با انواع درب ضد سرقت تحقیق بفرمایید متوجه میشوید که...

احتمالا اگر در رابطه با انواع درب ضد سرقت تحقیق بفرمایید متوجه میشوید که با کیفیت ترین و کارآمد ترین درب ها معمولا به ترتیب درب ضد سرقت ترک ، درب ضد سرقت چینی و درب ضد سرقت ایرانی هستند. با ما باشید تا راهنمای خرید درب ضد سرقت را به صورت جامع در اختیارتان بگذاریم.

راهنمای خرید درب ضد سرقت

توضیحی کوتاه از تعریف درب ضد سرقت

جالبه بدونید که واژه درب ضد سرقت کلمه درستی در زبان فارسی نمیباشد بلکه کلمه درست درب امنیتی می باشد.

درب ضد سرقت یا درب امنیتی در واقع دربی است که سارقین توانایی بازکردن آن را با روش های متفاوت که از قبیل دست کاری یا خراب کردن قفل درب می باشد را نداشته باشند. همچنین میتوان گفت درب ضد سرقت باید بر اساس و شیوه های استاندارد محیطی همچون گرما و سرما و همچنین صدا ساخته و طراحی شده باشد.

این درب ها از چوب راش و روکش های متفاوت تولید شده که در لایه داخلی درب از ورق های فلزی و تسمه ها استفاده شده است. این درب در برابر آتش و گرمای بیش از حد، ضربه های شدید، اسید و یا در واقع مایع های اسیدی و... مقاوم بوده و از ورود به داخل خانه بدون اجازه شما جلوگیری خواهد کرد.

شرکت تولیدی در آدلی تولید کننده انواع درب های ضد سرقت دارای:

می باشد، این مدل از درب ها با استفاده از انواع ورق های ام دی اف 10 میل و با روکش چوب گردو به صورت طبیعی ساخته شده که با مدل های شگفت انگیز، زیبایی چشم گیری را در نظر مشتری بوجود میاورد. داخل این درب ها ورق های فولادی به صورت شبکه ای و کامل می باشد و عایق های حرارتی و صوتی که در بین شبکه ها قرار دارند. تمامی قفل های استفاده شده در درب های ضد سرقت بوسیله قرار گرفتن یک رزت مخصوص بر روی سطح توپی قفل، امنیت بیشتری را در برابر دزدی و باز کردن درب فراهم میکند.

 

راهنمای خرید درب ضد سرقت
راهنمای خرید درب ضد سرقت

 

بیشترین درب های ضد سرقت حال حاضر بازار ایران، از کشورهای ترکیه و چین وارد میشوند که در سال های گذشته با وارد کردن قطعات، شرکتهای ایرانی که در این صنف کار میکنند موفق به تولید این مدل درب ها با کیفیت قابل مشاهده ای شده اند.

در حقیقت میتوان گفت هیچ دربی، ضد سرقت یا درب امنیتی نیست، زیرا سارقین راه و روش های متنوعی را مانند کار گذاشتن اهرم، پاشیدن مواد اسیدی و یا ضربه زدن به قفل ها را امتحان می کنند. در درب ضد سرقت موارد ذکر شده زمان بسیار زیادی را از سارقین می گیرد و سارقین هیچگاه با ایجاد سر و صدا، ضربه زدن و یا آتش زدن درب ، خود را به خطر نخواهند انداخت زیرا در این موارد همسایه ها یا افراد دیگر متوجه این قضیه شده که سارقان دچار مشکل خواهند شد.

به هر میزان که درب از نظر امنیتی محکم و غیر قابل نفوذ باشد زمان را برای ورود به منزل بیشتر خواهد کرد که سارق زمان لازم را جهت تخریب متریال و ابزار تشکیل دهنده درب نخواهد داشت و ناچار به ترک محل میشود.

 

یراق آلات درب ضد سرقت

شرکت تولیدی در آدلی در ساخت درب های خود از نظر ساختاری از فلز های ضخیم، چوب راش، و مهم ترین فاکتور که یراق آلات کاملا باکیفیت، استفاده میکند. در اصل میتوان گفت یراق کاله در حال حاضر جزء بهترین یراق موجود درب ضد سرقت محسوب می شود که در برابر ضربات، مواد اسیدی و ... کاملا مقاوم است. خراب کردن و یا شکستن این یراق آلات برای سارقان تقریبا غیرممکن می باشد.

 

درب ضد سرقت
درب ضد سرقت

 

درب ضد سرقت یا درب های امنیتی انواع و طرح های متفاوتی دارد که با توجه به نوع ساختار و یراق آلات آن، اندازه درب ها، نوع روکش و سایر یراق آلات دیگر ضریب امنیت را دارا می باشد که بر همین اساس دارای قیمت های گوناگونی در بازار می باشد.

تمامی متریال های درب های ضد سرقت شرکت آدلی کاملا باکیفیت بوده که در کارخانه تولید و نهایی می شود و بعد از آن به بازار مربوطه عرضه خواهند شد. روکش درب های ما از چوب راش بوده که تشکیل شده از ورق های فلزی 1 الی 8/1 میلی متری هستند. ابعاد درب های امنیتی 111*211 و 106*211 می باشد. همانگونه که قبلا گفتیم یراق آلات استفاده شده در این درب ها کاله ترکیه بوده که دارای 5 سال ضمانت یراق توسط خود شرکت کاله می باشد. همچنین برای رنگ کاری این درب ها از رنگ پلی اورتان استفاده میگردد.

شرکت تولیدی در آدلی با سال ها تجربه در تولید انواع درب ضد سرقت همیشه موارد امنیتی را در تولید و مونتاژ درب های خود لحاظ میکند تا بتواند بهترین درب های ضد سرقت را با کیفیت و امنیت بالا به مشتریان خود ارائه دهد.

یکی از مسئله هایی که به تب اکثر مشتریان درب های ضد سرقت موقع خرید در نظر میگیرند، قیمت مقطوع و امنیت بالای درب ها می باشد. کارخانه ها و تولیدی ها سازنده نیز تلاش می کنند که درب های خود را با کیفیت مناسب، امنیت بالا و قیمت مقطوع برای مشتریان خود تولید کنند.

به دلیل وجود شرکت های متفاوت در زمینه ساخت، تولید و همچنین واردات درب ضد سرقت ملزم دانستیم که در اینجا نکات مهمی را برای شما مشتریان عزیز مطرح کنیم تا توانایی تشخیص درب ضد سرقت اصل و با کیفیت را داشته باشید.

 

راهنمای خرید درب ضد سرقت
راهنمای خرید درب ضد سرقت

 

نکات مهم هنگام خرید درب ضد سرقت

1. توجه به جنس و ضخامت چهار چوب درب اولین فاکتور مهم برای خرید درب ضد سرقت می باشد. میتوان گفت اگر جنس چهار چوب با کیفیت نباشد، موقع نصب درب با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد که در هنگام استفاده از این درب ها مشکل خواهید داشت. بنابراین جنس چهار چوب درب ضد سرقت ترک ، درب ضد سرقت ایرانی و درب ضد سرقت چینی اصل باید تشکیل شده از فلزی با آلیاژ نسبتا عالی باشد و همچنین در نقاط اتصال ورق ها، جوش به صورت جزیی یا خال جوش نباشد و محل جوشکاری شده به صورت کامل و زنجیره ای به هم متصل باشد.

2.ابزار و یراق درب های ضد سرقت فاکتور بسیار مهمی هستند که باید به آنها دقت کنید. قفل استفاده شده در درب باید توسط شرکت کاله ترکیه ساخته شده باشد زیرا از بهترین قفل های جهان است.

3. لولا های درب ضد سرقت: لنگه درب ضد سرقت به خاطر وزن سنگینی که دارد باید بر روی بیشتر از دو تا لولا قرار گیرد.

4. جنس رویه درب ضد سرقتی که اصل باشد، باید با فضایی که درب در آنجا نصب میشود هم خوانی داشته باشد. برای مثال اگر فضای مورد نظر شما آفتاب رو یا اصطلاحا آب خور باشد استفاده از رویه MDF انتخاب مناسبی برای شما نیست چون مقاوت کمتری در برابر آفتاب و آب دارد. برای چنین مکان هایی میتوانید از جنس مقاوم PVC بهره ببرید.

5.ورق سر تا سری: بین دو رویه های درب ضد سرقت باید از ورق سر تا سری فولادی استفاده شود و خالی از هرگونه ورق یا حتی هر چیز دیگری به غیر از ورق پر نشده باشد چون ورق سر تا سری مابین دو رویه جزء مهم ترین آیتم ها در درب ضد سرقت محسوب می شود.

 

درب ضد سرقت ترک

خوب حالا بریم سراغ راهنمای خرید درب ضد سرقت ترک. درب ضد سرقت ترک اصل از کشور ترکیه وارد ایران می شود. بدون شک از دلایل بالا بودن قیمت درب های ضد سرقت ترک به دلیل کیفیت خوب با متریال اصلی می باشد و همین کیفیت دلیل اصلی انتخاب مخاطبان درب ضد سرقت می باشد.

درب های ضد سرقت ترک جنس خوب، عایق مناسب صدا، رطوبت و حرارت هستند و در مقابل فشار و برش مقاوم هستند، همچنین در برابر وقوع حوادث غیر قابل پیش بینی مانند آتش سوزی و زلزله قوی هستند و همچنین دارای اسکلت فلزی مستحکم شامل دو لایه روکش فلزی از جنس نورد سرد به ضخامت 1.5 میلیمتر و با طرح و رنگ چوب طبیعی که بین آنها لایه پلی اورتان فشرده وجود دارند، تزریق شده است.

چهارچوب این درب ها به صورت پیش ساخته بوده و از ورق به ضخامت 1.5 میلیمتر و به عرض 7 سانتی متر با پایه مقاوم ضد زنگ از جنسی به نام استینلس استیل ساخته شده که عموما بخش داخل لنگه درب از ورق های فلزی مستحکم استفاده می شود تا ورود به ساختمان را غیر ممکن کرده و یا به تاخیر بیندازد.

راهنمای خرید درب ضد سرقت

مشخصات فنی درب ضد سرقت ترک اصل

1- درب های ضد سرقت ترکیه دارای چهار چوب های کشویی به قطر 2 میلی متر که از 18 سانت به 24 سانتی متر قابل تنظیم هستند.

2- قطر هر لنگه درب 7 سانتی متر بوده و دارای قفل های 14 زبانه مولتی لاک میباشد.

3- درب دارای 6 عدد پیم ثابت لولا می باشد.

4- درب ضد سرقت ترک دارای قفل روز بند و سرایداری بوده که جنس روزت های آن از الماس بوده و امکان سوراخ کردن آن بوسیله دریل وجود ندارد.

5- رویه درب MDF به ضخامت 8 الی 10 میلی متر بوده و روکش های PVC یا چوب طبیعی با طرح های گوناگون میباشد.

6- دور تا دور لنگه درب آلومینیوم و وکیوم شده میباشد.

7- روی چهارچوب درب با کاور مخصوص هم رنگ درب پوشانده شده است.

8- شایان ذکر است که درب های موجود شرکت تولیدی در آدلی 140 کیلوگرم وزن دارند.

9- دستگیره لوکس به همراه اهرم قفل شب بند و چشمی بر روی درب قرار دارد.

10- ابعاد استاندارد درب ها پشت تا پشت چهار چوب 210*113 میباشد که پس از نصب کاور پشت تا پشت چهارچوب 212*116 سانتیمتر مربع میشود.

11- ابعاد استاندارد درب ضد سرقت ترک تک لنگه 110*210 سانتی متر، دو لنگه 180*217 سانتی متر میباشد.

12- کلیه یراق آلات برند کاله و داف با 5 سال گارانتی می باشند.

13- ساختار داخلی درب شامل ورق فولادی یک تکه با پل های استحکام دهنده میباشد.

14- استفاده از نوار دزدگیر دور تا دور لنگه یا چهار چوب جهت عایق صدا و گرد و غبار.

 

درب ضد سرقت ایرانی

شرکت تولیدی در آدلی به دلیل تجربه قابل توجه ای که در این چند سال در زمینه تولید درب ضد سرقت جمع آوری کرده، در زمینه تولید درب سرقت ایرانی بسیار توانمند شده و هم اکنون از جمله برندهای مطرح و معتبر در زمینه درب های ضد سرقت در ایران بوده که درب های کاملا با کیفیتی تولید میکند.

درب های ضد سرقت ایرانی معمولا از نظر ظاهر شباهت بسیار زیادی به درب های ضد سرقت ترکیه ای دارند. متخصصان و مهندسان شرکت آدلی از محصولات داخلی برای ساخت و تولید این نوع از درب های ضد سرقت استفاده می کنند. اما معمولا به دلیل هزینه زیادی که برای دستگاه های لازم برای تولید این محصولات وجود دارد، ابزار و متریال مورد نیاز برای ساخت این درب ها وارد میشوند.

راهنمای خرید درب ضد سرقت

مشخصات درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت ایرانی از نظر ظاهری تا حد قابل توجهی شبیه به درب ضد سرقت ترک میباشد.

کیفیت درب های ضد سرقت ایرانی تقریبا با درب ضد سرقت ترک برابر است.

معمولا یراق آلات استفاده شده برای ساخت درب ضد سرقت ایرانی از کشور ترکیه وارد شده که این صرفا به دلیل برتری کیفیت یراق آلات ترک نسبت به انواع ایرانی آن نیست بلکه به دلیل آن است که دستگاه های سازنده آن ها بسیار گران قیمت بوده و وارد کردن آنها مقرون به صرفه تر است.

قیمت درب ضد سرقت ایرانی از درب های ضد سرقت ترک ارزان تر است و همین دلیل باعث شده سهم قابل توجهی از بازار به درب های ضد سرقت ایرانی اختصاص داده شود. ولی قیمت آن نسبت به درب ضد سرقت چینی گرانتر است.

دارا بودن گارانتی و خدمات پس از فروش راحت تر از دیگر ویژگی های درب ضد سرقت ایرانی است.

درب ضد سرقت ایرانی عموما با توجه به استاندارد های جهانی ساخته می شود.

اندازه استاندارد درب ضد سرقت ایرانی 210*110 سانتی متر است.

 

گروه تولیدی در آدلی مفتخر است با بیش از چندین سال سابقه در زمینه تولید، ساخت و اجرای درب های ضد سرقت و ضد حریق، اقدام به تامین درب های ضد سرقت اورجینال با بهترین کیفیت نموده و آماده ارائه بهترین خدمات به هموطنان عزیز هستیم. ما در این مقاله تلاش کردیم که به بهترین شکل شما عزیزان را راهنمایی کرده و بتوانیم راهنمای خرید درب ضد سرقت خوبی را در اختیار تان بگذاریم.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

رضا دوستی

سلام و عرض ادب نمونه های در رو به صورت زنده چطور میتونم ببینم؟

پاسخ
شرکت تولیدی در آدلی

شرکت تولیدی در آدلی

درود بر شما، اگر مایل بودید میتونید حضوری تشریف بیارید در خدمتتون باشیم. لوکیشن کارخونه توی صفحه اصلی هست اما با این حال باز هم اینجا خدمتتون میفرستیم: https://goo.gl/maps/yaMBEbB3u9pJ1y3o8

پاسخ

حمیدرضا معینی

شما بین خرید درب ضد سرقت ترک و ایرانی کدام را پیشنهاد میکنید؟

پاسخ
شرکت تولیدی در آدلی

شرکت تولیدی در آدلی

قطعا درب های ترک بهتر هستند اما بسیاری از شرکت ها سود کلانی روی فروش درب های وارداتی خود میکنند. درب های ضد سرقت آدلی تولید خودمون هست و کیفیت فوق العاده ای دارند. پیشنهاد میکنم حضوری تشریف بیارید تا درب ها رو بررسی بفرمایید.

پاسخ

محمد رمضانی

کیفیت درب هاتون واقعا عالیه

پاسخ
شرکت تولیدی در آدلی

شرکت تولیدی در آدلی

سپاس از اعتماد شما

پاسخ