درحال بارگزاری

درب ضد سرقت ارزان

به طور معمول چیزی که زیاد شاهد آن هستیم، اختلاف بین قیمت شرکت های متفاوت تامین کننده درب ضد سرقت میباشد. معمولا خریداران به دنبال قیمت مناسب یا بهتر بگیم، دنبال درب ضد سرقت ارزان هستند. شرکت تولیدی در آدلی، تولید کننده انواع درب های ضد سرقت...

درب ضد سرقت ارزان

 

درب ضد سرقت ارزان

معمولا چیزی که زیاد شاهد آن هستیم، اختلاف بین قیمت شرکت های متفاوت تامین کننده درب ضد سرقت میباشد. معمولا خریداران به دنبال قیمت مناسب یا بهتر بگیم، دنبال درب ضد سرقت ارزان هستند. شرکت تولیدی در آدلی، تولید کننده انواع درب های ضد سرقت، درب لابی، درب داخلی و درب ضد آب به دلیل اینکه محصولات خود را به صورت انحصاری و کاملا 0 تا 100 تولید میکند، همواره تلاش میکند که قیمت های خود را برای خریداران عزیز درب های ضد سرقت به صورت مقطوع نگه دارد.

بیایید بررسی کنیم چرا درب های ضد سرقت در آدلی ارزان بوده و قیمت آنها کاملا مقطوع میباشد:

 

درب ضد سرقت ارزان

 

درب ضد سرقت ارزان ایرانی

درب های ضد سرقت ایرانی کیفیت قابل توجهی دارند. استفاده از فولاد و سازه های فولادی به جای ورق های آهنی، ضخامت چهارچوب زیاد، تاثیر چشم گیری در کیفیت این نوع درب ها داشته است. شرکت تولیدی در آدلی توجه بسیار زیادی در تولید سازه های فولادی درب های خود میکند زیرا به کیفیت و استقامت درب می افزاید.

یکی از عواملی که باعث میشود قیمت درب های ضد سرقت ایرانی هم تا حدودی مناسب یا اصطلاحا پایین باشد، عدم پرداخت هزینه یا... به گمرگ میباشد.

معمولا مشاهده می شود که بسیاری از شرکت ها در تولید درب های ضد سرقت ایرانی خود از استراکچر فلزی استفاده نکرده و چهارچوب های درب های آنها ضعیف میباشد که به همین دلیل کیفیت درب ها افت میکند. به همین دلیل است که قیمت درب های ضد سرقت ایرانی خودشون رو ارزان محاسبه میکنند.

تولیدی در آدلی بسیار به این فاکتور ها دقت کرده و اهمیت میدهد زیرا نگرش این شرکت تولید انحصاری درب های ایرانی کاملا با کیفیت و رقابت جهانی می باشد.

در مقاله راهنمای خرید درب ضد سرقت به صورت کامل بررسی ها رو انجام دادیم و سعی کردیم خریداران محترم به کاملا از آگانه ترین انتخاب مطلع کنیم.

 

درب ضد سرقت ارزان ترکی

اسم درب ضد سرقت که آورده میشه، یکی از کشور هایی که احتمالا میدونید در این زمینه به صورت تخصصی و با کیفیت کار میکند، کشور ترکیه میباشد. معمولا درب های ضد سرقت ترک را نمی شود ارزان پیدا کرد. زیرا این درب ها از کشور ترکیه وارد میشود که شامل هزینه گمرک، باربری و... میشوند. بنابراین به قیمت آنها می افزاید. اما به جرات میتوان گفت جز با کیفیت ترین درب های حال حاضر بازار هستند.

جالبه که بدونید شرکت تولیدی در آدلی رقابت تنگاتنگی از نظر کیفیت با برند های معتبر درب ضد سرقت ترک همانند Fujian ، Anhui ، Shandong و... دارد و تمام تلاش این شرکت برای رقابت بین المللی و جهانی میباشد.

 

درب ضد سرقت ارزان

 

درب ضد سرقت ارزان چینی

خلاصه ی کلام بخواییم بگیم، بی کیفیت ترین درب های ضد سرقت حال حاضر بازار، درب های ضد سرقت چینی میباشند. بنابراین احتمالا توی تحقیق قبل از خرید خود، قیمت های این درب ها را پایین تر از سایر درب ها میبینید. علت بی کیفیت بودن این نوع درب ها استفاده از متریال و مواد اولیه بی کیفیت، استفاده نکردن از فولاد در این نوع درب ها و در عوض جایگزین کردن ورق های آهنی و استفاده از قفل چنگکی یا قفل های مرکزی که عملا هیچ فایده ای برای امنیت این درب ها ندارد.

ورق های آهنی اصلا تاثیری در مستحکم بودن درب ندارند و با ضربات یا فشار های کوچک استقامت خود را از دست میدهند. همچنین قیمت درب های ضد سرقت چینی، با توجه به نوسانات فعلی دلار، کم و زیاد میشود.

بنابراین بخواییم به نتیجه گیری کلی برسیم، خرید درب های ضد سرقت چینی پیشنهاد نمی شود.

در صورت تمایل نمونه درب های ضد سرقت های در آدلی را در صفحه محصولات مشاهده بفرمایید.

امیدواریم این مقاله برای شما مشتریان عزیز مفید بوده باشه. در مقالات بعدی سعی مون بر این هست که اطلاعات جامع تری جهت خرید درب ضد سرقت در اختیار شما عزیزان قرار بدیم.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران